Vitaal in Beweging breidt uit: vierde groep van start door groeiend succes
24 februari 2026 – Wijk bij Duurstede
Het beweegprogramma Vitaal in Beweging blijft groeien. Door de grote belangstelling en het enthousiasme van de deelnemers start binnenkort de vierde groep op woensdagmiddag van half 3 tot half 4. Het programma wordt georganiseerd door Stichting Wijksport.
Vitaal in Beweging is ontwikkeld voor senioren die op een veilige en laagdrempelige manier willen werken aan kracht en balans, met als doel vitaal te blijven. Onder begeleiding van buurtsportcoach Fleur Zumbrink worden gevarieerde oefeningen aangeboden, altijd afgestemd op het eigen niveau. De focus ligt op spier- en botversterkende oefeningen, balans en een gezellige sfeer.
Naast het fysieke aspect speelt ook het sociale contact een belangrijke rol. Na afloop is er ruimte om samen koffie te drinken en bij te praten, wat voor veel deelnemers minstens zo waardevol is als het bewegen zelf.
De uitbreiding naar een vierde groep bevestigt het enthousiasme en de blijvende belangstelling voor Vitaal in Beweging. “Het is mooi om te zien hoeveel energie en plezier de senioren uit de lessen halen,” vertelt Fleur. “Bewegen in een vaste groep zorgt niet alleen voor lichamelijke vooruitgang, maar ook voor verbondenheid en structuur in de week.”
Met de uitbreiding hoopt buurtsportcoach Fleur nóg meer senioren te bereiken die graag willen bewegen in een ontspannen en vertrouwde sfeer. Vitaal blijven en plezier maken? Dat kan bij Vitaal in Beweging. Nieuwe deelnemers zijn van harte welkom om vrijblijvend mee te doen met een gratis proefles.
Aanmelden voor een proefles kan via de website van Stichting Wijksport of door contact op te nemen met buurtsportcoach Fleur Zumbrink via fleur@stichtingwijksport.nl of 06-45995614.